հրամանով հաստատված ցանկում ներառված
ներքին հարդարման աշխատանքների
նախատեսման վերաբերյալ պահանջներ)»,
բ. N 3-2 ձևը «համարվում է ավարտված» բառերից հետո լրացնել «(այդ թվում` ՀՀ քաղաքաշինության կոմիտեի նախագահի հրամանով հաստատված ցանկում ներառված ներքին հարդարման աշխատանքները)» բառերով,
գ. N 3-2-2 ձևի վերնագիրը «շինարարական աշխատանքների ավարտն» բառերից հետո լրացնել «(այդ թվում` ՀՀ քաղաքաշինության կոմիտեի նախագահի հրամանով հաստատված ցանկում ներառված ներքին հարդարման աշխատանքներն)» բառերով և տեքստը «շինարարական աշխատանքներն ավարտված» բառերից հետո լրացնել «(այդ թվում` ՀՀ քաղաքաշինության կոմիտեի նախագահի հրամանով հաստատված ցանկում ներառված ներքին հարդարման աշխատանքներն ավարտված)» բառերով:
2. Որոշման ամբողջ տեքստում «հաշմանդամ» բառն իր բոլոր հոլովաձևերով փոխարինել «հաշմանդամություն ունեցող անձ» բառերով` համապատասխան հոլովաձևերով:
3. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում պաշտոնական հրապարակմանը հաջորդող օրվանից և տարածվում է սույն որոշումն ուժի մեջ մտնելուց հետո ճարտարապետահատակագծային առաջադրանք (նախագծման թույլտվություն) ստացած ծրագրերի վրա: